KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235178
nr 1423 5178
Lennart Jacobson. Signerad, daterad 42, hus. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 56x64cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:36:19
4/10 19:58:29
Lis Husberg (f. 1920)